Základná umelecká škola Eugena Suchoňa - rozpočtová organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Základná umelecká škola Eugena Suchoňa - Oficiálný web  


Orientačná ponuka

Preskočiť orientačnú ponuku
 

Cesta: Titulka > O nás > 20. výročie > Absolventi školy

 

Absolventi 2007/2008

 

 
 

ZOZNAM ŽIAKOV ZÁVEREČNYCH ROČNÍKOV

 

 

 

2007/2008

Hudobný odbor

priezvisko

meno

ročník

stupeň

predmet

 

učiteľ

 

1.

Baďová

Veronika

7.

I.

klavír

Monika

Slováková

2.

Balaščáková

Katarína

7.

I.

zocová flauta

Mgr.

Jurij

Blinov

3.

Bartoníček

Dávid

7.

I.

gitara

Ján

Činčura

4.

Bednáriková

Mária Zuzana

7.

I.

klavír

Katarína

Filipovičová

5.

Brezáková

Táňa

4.

I.

klarinet

Mgr.art.

Ivan

Kováčik

6.

Červenáková

Michaela

7.

I.

spev

Zdenka

Zemková

7.

Gajdoš

Peter

4.

I.

bicie nástroje

Dan

Vildner

8.

Gálik

Matúš

7.

I.

keyboard

Petr

Kunz

9.

Hlavenková

Katarína

7.

I.

spev

Zdenka

Zemková

10.

Ignatčenková

Soňa

4.

I.

priečna flauta

Mgr.art.

Margita

Kolková

11.

Kimerling

Martin

4.

I.

klarinet

Mgr.art.

Ivan

Kováčik

12.

Kotuliaková

Zuzana

7.

I.

keyboard

Petr

Kunz

13.

Kovács

Mária

7.

I.

klavír

Katarína

Filipovičová

14.

Krajčovičová

Zuzana

7.

I.

klavír

Renáta

Pallayová

15.

Kulifaj

Ivan

7.

I.

klavír

Katarína

Filipovičová

16.

Kyselicová

Viera

7.

I.

klavír

Monika

Slováková

17.

Michalčák

Ľubomír

7.

I.

klavír

Alena

Klattová

18.

Nerušil

Boris

7.

I.

gitara

Jaroslav

Ryzek

19.

Otočka

Jakub

7.

I.

gitara

Jaroslav

Ryzek

20.

Sobôtka

Martin

7.

I.

keyboard

Petr

Kunz

21.

Šalík

Peter

4.

I.

bicie nástroje

Dan

Vildner

22.

Šišoláková

Tatiana

7.

I.

altová zobcová flauta

MgA.

Martina

Kajanová

23.

Vašková

Eliška

7.

I.

klavír

Katarína

Filipovičová

24.

Virgl

Tomáš

7.

I.

akordeón

PaedDr.

Milan

Púčik

25.

Zálešáková

Petra

4.

I.

priečna flauta

Mgr.art.

Margita

Kolková

1.

Gabčová

Karolína

4.

II.

violončelo

Michaela

Besedová

2.

Hanusrichterová

Renata

4.

II.

spev

Mgr.

Ľubica

Halová

3.

Lupták

Martin

4.

II.

spev

Mgr.

Ľubica

Halová

4.

Mózeš

Peter

4.

II.

husle

Anna

Polakovičová

5.

Okoličányiová

Michaela

4.

II.

gitara

Ing.

Marián

Dlugoš

6.

Remišová

Karin

4.

II.

spev

Zdenka

Zemková

7.

Riflíková

Michaela

4.

II.

husle

Mgr.

Beáta

Rašková

8.

Rudavská

Ingrid

4.

II.

spev

Mgr.

Ľubica

Halová

IŠP

9.

Sekelová

Silvia

4.

II.

spev

Mgr.

Ľubica

Halová

10.

Štepanovský

Lukáš

4.

II.

gitara

Ing.

Marián

Dlugoš

11.

Uríčková

Diana

4.

II.

spev

Mgr.

Ľubica

Halová

Literárno-dramatický odbor

1.

0

Tanečný odbor

1.

Bášová

Mária

7.

I.

TO

Vlasta

Veletová

2.

Horváthová

Marianna

7.

I.

TO

Vlasta

Veletová

3.

Pikáliová

Veronika

7.

I.

TO

Vlasta

Veletová

4.

Strnová

Lucia

7.

I.

TO

Vlasta

Veletová

5.

Szabová

Alina

7.

I.

TO

Vlasta

Veletová

Výtvarný odbor

1.

Červenák

Filip

4.

II.

VO

Mgr.art.

Silvia

Sekelová

2.

Nagyová

Zuzana

4.

II.

VO

Barbora

Nevřelová

 
Kontakt: Mgr. Soňa Radulová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 29.10.2008 / 29.10.2008

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa